ייעוץ מיני זוגי

נכון שלא חשבת שהמיניות הנפלאה שלך תגמגם או תיעלם ואולי גם תרגיש\י כעס יותר מאשר אהבה, ותיאלצ\י להגיע ליועץ מומחה במיניות באיזשהו שלב בחיים?

אז אם הגעתם אלי מסתמן שמשהו במרחב המיני זוגי השתבש, ובא לך לחוות את מה שאבד.

כל הכבוד על האומץ. אחד הדברים שאני מעריכה זה כשפונים לבקשת עזרה. זה לגמרי לא בושה.

בא לי לספר סוד... רוב הזוגות זקוקים לעזרה בשלב כלשהו בחייהם.
זה טבעי, זה נורמלי והכל בסדר. כשמשהו לא מסתדר, נכון ואף רצוי לפנות לגורם מקצועי, ואכן הגעת למקום הנכון. לחכות המון זמן ולגרום לקושי להקצין, זה הנורא מכל.

אני יודעת שלא כיף להיות לבד והמחשבה הזו מלחיצה ולעיתים מטריפה.

עד שכבר מצאת את האדם הנכון עבורך, הכרתם, יצאתם לדייטים, שיתפתם זה את זו בכל חייכם, התרגשתם והתלהבתם, חוויתם חוויות מדהימות, אפילו עברתם לגור ביחד, ופתאום אחרי כל כך הרבה זמן של ביחד, כשייתכן שאתם בנוסף לכך גם נשואים, אתם נתקלים בקשיים מיניים ופתאום מתמקדים במה שפחות אוהבים, מאשימים, רבים ומתווכחים.

הטעות האיומה, שזוגות מתעקשים לפתור את הקושי שלהם לבד, בוחנים, בודקים ברשתות התקשורת, מושכים את הזמן. רגשות ותחושות הופכות לקיצוניות, ופתאום מרגישים שהם אינם מסוגלים לפתור את הקושי בעצמם. הפגיעות מצטברת, הכעסים כבר בלתי נשלטים, הרגישות גוברת, האשמות חוזרות ונשנות, חסמים אישיים של כל אחד מבני הזוג. פתאום נאטמים ואפילו  קורה שתקופות ארוכות הם לא מדברים.
כשכבר רוצים לנהל שיחה, קשה להם להתבטא ולמצוא את המילה הנכונה. לרוב יש חוסר הבנה והנה לה מריבה שמתחילה.

לא חבל?

איתי אתם תרגישו כמו בבית. כי אחד הערכים שמובילים אותי, הוא ערך החופש, כך שאאפשר לכם להרגיש חופשיים אצלי בקליניקה, לזכות במרחב משתף ללא שיפוטיות וביקורתיות. תשתחררו  מכבלים שמעיקים על המיניות הזוגית שלכם, ותחוו את המיניות שלכם מחדש.

 

איך בדיוק מתנהל אצלי ייעוץ מיני זוגי?
(כמובן שאתם מוזמנים להתקשר אלי ולקבל הסבר טלפוני)

בתחילה, אנחנו נקיים פגישות זוגיות בכדי שאקבל תמונה רחבה מכל אחד מכם, ואבחן אינטראקציה זוגית. בפגישות הזוגיות אנחנו נגדיר את מטרתנו הזוגית לתהליך, והכוונה למה אתם רוצים שיקרה פה. תקבלו הסבר מפורט על התהליך. נקבע זמן פגישות שמתאימים לנו, וכמובן שהמחויבות הינה הדדית. הזמן שלכם יהיה שמור אך ורק לכם.  

לאחר מכן, אפצל אתכם לפגישות אישיות כך שכל אחד מכם יגיע אלי באופן אישי, מדי שבוע.
בפגישות האישיות אתמקד בכל אחד מכם בנפרד, ונסיר חסמים אישיים שמעכבים את החיבור המיני זוגי שלכם באמצעות טכניקות מעולם תת המודע, משימות אישיות הן רגשיות והן פיזיות, ושילוב כלים להתמודדות עם הצד השני.

בסופו של תהליך, כשאסיים עם כל אחד מכם בעבודה אישית על הקושי שהוא מביא למרחב הזוגי, אשלח אליכם משימה זוגית שאותה תתבקשו למלא, טרם החזרה לפגישות זוגיות.

אל דאגה, למרות הפגישות האישיות שלכם, אתם תמיד תהיו ביחד, תוך מילוי משימות זוגיות שיחברו ביניכם לאורך כל דרכנו.

 

אתם יודעים, הזוגות שמגיעים אלי בדרך כלל אומרים:
"תקשיבי, לא מובן לי למה חיכינו כל כך הרבה זמן"
"היינו צריכים לבוא עוד קודם, סתם מרחנו את הזמן"
"זה לא כזה נורא, דווקא כיף לי לבוא אליך"
"שמת לי תמונת מראה, איך 30 שנה לא שמתי לב לזה?"

מעניין מה אתם תגידו....

(לקבל מידע בהרחבה על התהליך, לחצו על  "יעוץ מיני וזוגי")

 ***הייעוץ אישי, מקצועי, ממוקד וקצר מועד***

logo בניית אתרים