שיטות העבודה ביעוץ זוגי \ יעוץ מיני


כל הכבוד שהחלטתם להרים את הכפפה ולמצוא את האהבה שלכם.


בעבודתי, אני משתמשת בכלים שונים, מגוונים ולא טריוויאליים - שיתאימו לצרכים האישיים שלכם. בתהליך חוויתי נלמד לייצר תקשורת מקרבת, נרכוש כוחות וכלים שיסייעו לנו להחזיר את הזוגיות והאינטימיות שאבדה.
אני עובדת בשיטה אינגרטיבית ומבוססת על מספר שיטות כשביניהם:
 • טיפול Neuro Linguistic Programming - NLP ׁ(נל"פ = ניתוב לשוני פיזיולוגי)
  טיפול נל"פ מציע, מכלול של טכניקות ומיומנויות פסיכולוגיות שמטרתם לגרום לשינוי מחשבתי, רגשי והתנהגותי, ודרך כך לשנות דפוסי התנהגות והרגלים מעכבים לקבלת תוצאות רצויות והישגים טובים יותר. 
  טיפול נל"פ הינו כלי המובנה על תת המודע, שמחבר בין החלק הנוירולוגי לחלק הלשוני (לינגוויסטי) והתיכנותי, ובכך מארגן את המידע מחדש במוח.
  יש הרואים בטיפול NLP כטיפול קוגניטיבי מובהק, כמו טיפול בפוביות וחרדות כשאופן העבודה הינו חוויתי ואחר. באמצעות טיפול נל"פ ניתן לשנות הרגלים והתנהגויות במינימום זמן, תוך הגדרת תוצאה רצויה, מתאימה ומותאמת לפתרון הקושי.
  טיפול NLP עוקף שכל, המשחרר את האדם מכבלי העבר, ומאפשר לו לחיות את חייו בשלווה וקבלה.

  להרחבה על טיפול NLP- יש ללחוץ כאן
 • היפנוזה עצמית -  היפנוזה עצמית הינו תהליך המאפשר להתחבר לפוטנציאל העצום הטמון בנו, מבלי להיעזר באף אחד ולנצל כוחות עצומים בנו, ולחולל שינויים משמעותיים בחיינו.

  להרחבה על היפנוזה עצמית - יש ללחוץ כאן
 • מטפלת מוסמכת בתטא הילינג - מטעם ביה"ס העולמי של ויאנה סטייבל  - 

  להרחבה על השיטה- יש ללחוץ כאן.
 • פסיכולוגית חיובית" - שיטה שדוגלת בטיפוח נקודות החוזק האישיות, היצירתיות והתעוררות הרגשות - הנקראת CFT - Cognitive Fusion Therapy, שיטה שדוגלת ביצירת חיבור ותחושת שלמות. זו שיטה דינמית בה היועץ לוקח חלק פעיל בייעוץ הזוגי.
 • שיטת האימגו - 
  שיטה שפותחה ע"י ד"ר הארוויל הנדריקס, כשהתיאוריה מדברת על כך שהאדם אינו חי לבדו ונועד להיות בקשר, לשם כך באנו לעולם. הגענו לעולם לידיים אוהבות ולכך אנחנו רגילים וזה מה שאנחנו מבקשים ורוצים. אך דברים קורים בעולם, ובמהלך החיים, אנחנו נפגעים מהסובבים אותנו, כשאת הפגיעות אנחנו מביאים כנדוניה לקשר. כל מה שהוטבע בנו יצר "דימוי"  ( אימגו - אימג' image) שאותו אנחנו מספחים לקשר הזוגי שלנו. כל אותם החוויות שאספנו משפיעות על האינטימיות שלנו עם בני\בנות הזוג שלנו, על אופי היחסים שלנו ויוצרים דימוי של "מה זאת אהבה". 
  מסע האימגו, מתנהל ע"י הצפת הצרכים באמצעות דיאלוגים, שמפחיתים את תגובתנו האוטומטית, ובכך מונעים חבלות בקשר הזוגי בחיי היומיום שלנו. השיטה הינה כזו שמקנה ביטחון במרחב הזוגי, כשבה אנחנו לומדים איך לקדש ולטפח את הקשר הזוגי תוך שיחה הדדית וקשובה, ולגרום לקשר להגיע למקסימום הפוטנציאל שבו. זו השיטה שתגרום  לצד השני להבין אותך, כפי שלא הבינו אותך מעולם.
 • קלפי טיפול

  כלי עוצמתי לזיהוי ועיבוד קושי רגשי, המסייע להתמודד במשברים ומצבים שונים, ובפרט בתהליך ייעוץ זוגי או ייעוץ מיני, תוך כדי יצירת דרכים יצירתיות לפתרונות בתהליך ולגיבוש זוגי.
  קלפי הטיפול מאפשרים ליצור קצה חוט לביטוי עצמי, בפרט לאלו החווים קושי בשיח ותקשורת.
  כמומחית לקלף אנשים שמיניות ואינטימיות מעכבת אותם, אני רואה בקלפי הטיפול, כלי מהנה המסייע לעולם הלא מודע, אל עבר האמונות שמעכבות אותנו, ומאתרות דפוסי התנהגות שלא מקדמים אותנו.
  אני מטפלת במגוון עצום של קלפים, שמותאמים בדיוק רב לצרכיהם של מטופלי.
  זה המקום לומר: אם אתם לא ממש אוהבים לדבר, לא חובה, אפשר להתחיל גם בלשחק.  בייעוץ זוגי העבודה נעשית בשני מישורים: ההתחברות של כל אחד מבני הזוג לעצמו – ויצירת החיבור ביניהם.במהלך הייעוץ הזוגי אדגים בפניכם את דפוסי ההתנהגות - הם הגורמים המובילים והמכשילים בקשר הזוגי שלכם. 
נקדם ונתפעל תהליכים ותרגילים זוגיים, תקבלו כלים להתמודדות עם הקשיים ולפיתוח והקשבה הדדית.
יחד - נתחבר להצלחות שלנו, לאושר שלנו.

במהלך המסע תקבלו משימות זוגיות, מעין "עבודות יחד", שעליהם נדבר במהלך הפגישות שלנו, ננתח אותן ואת הרגשות שליוו אותנו במהלכן.

לעתים, במהלך המסע, ייתכן שארגיש צורך בגישה אימונית ויצירת סדר ואחליט על הפרדת הפגישות שלכם - על מנת לגשר על פערים אישים ביניכם לבין עצמכם שפוגעים בקשר הזוגי.מעין בניית הסכמות, חלוקת אחריות ומשימות במדרג המוביל להצלחה.

מטרתי - שתתמקדו במערכת היחסים שלכם - ושתחייכו באושר מיני וזוגי.
אנחנו נסיים את המסע במתן כלים לחיזוק הקשר ויצירת בנייה ממושכת. 

לא, אני לא עוזבת אתכם.

אני נמצאת כאן, בשבילכם, לכל אורך התהליך, אני זמינה בפייסבוק לכל שאלה או קושי שמתעוררים.

תמיד זיכרו!

"אין אף אחד בעולם ללא קשר לתנאים בהם הוא חי, שאינו מסוגל להשתנות"

                                                                              (וירג'ינה סאטיר - מחלוצות הטיפול המשפחתי)

 ***הייעוץ אישי, מקצועי, ממוקד וקצר מועד***

טואול - אתרים באינטרנט