מאמרים בנושא ייעוץ מיני


איך תטא הילינג עוזר בייעוץ מיני וזוגי?מה זה בכלל תטא הילינג?


תטא הילינג הינה שיטת ריפוי עוצמתית, אנרגטית, מאד מעשית ומאוד מדויקת. השיטה מובילה לשחרור דפוסי התנהגות ואמונות ביעילות, באפקטיביות ובמינימום זמן.

           שיטת תטא הילינג מכילה בתוכה כלים עוצמתיים שישדרגו את חייכם מקצה לקצה!

לגלי המוח ישנם חמישה תדרים שנמצאים בהשתנות תמידית לכל מה שאנחנו חושבים, אומרים או עושים. מצב של תטא מתקיים בעיקר בזמן חלימה, כמו למשל בהיפנוזה ובעוד במצבים דומים אחרים. שיטת תטא הילינג מאפשרת גישה ישירה אל תוך תת המודע שלנו, כאשר ההתמחות שלי היא לעזור לזוגות ולפרטים להגיע למימוש מיני מעצים ולזוגיות מאושרת בעזרת השימוש בשיטה, תוך שאני מסייעת לכם להסיר חסימות מתת המודע שלכם ולהגיע לשינוי אמיתי בפן הרגשי, הזוגי, המיני ובכלל - לשינוי המציאות והכל במינימום זמן.

זכרו דבר חשוב!
תת המודע מעצב את המציאות שלכם ביותר מ - 80%. זה מוכח מדעית וזה המון!


איך הטיפול מתבצע?

בשיחה טיפולית מובנית ואינטואיטיבית שעיקרה שילוב בין המודע לתת המודע. במהלך שיחה זו אני מגיעה באופן ישיר לכל אותן האמונות החוסמות אתכם ומאפשרת שינוי בהתאם להחלטתכם.


כיצד שיטת תטא הילינג יכולה לעזור למערכת היחסים הזוגית והמינית שלכם?

המוח שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהמיניות שלנו ומכיל בתוכו את תת המודע שלנו. תת המודע שלנו, מתפקידו הטבעי, צובר אמונות שעלולות להיות גם אמונות שליליות, דפוסי חשיבה, התנהגויות או כל דבר מהעבר המשפיע על חיינו כבוגרים, על המערכת הזוגית שלנו והן על הקשרים והיחסים המיניים שלנו.

כל הסחת דעת ממה שטמון בתת המודע שלנו עלול ליצור תגובה הסותרת את רצוננו ומאוויינו המיניים והנה - זה פשוט לא עובד לכם!

המפתח לחיי מין מצוינים אינו מצוי רק בביצוע טכניקות של הקאמה סוטרה - כולם מסוגלים ללמוד טכניקות חדשות, אלא במה שמתרחש במוחנו שלא במודע. לעיתים רחוקות, אנחנו מקדישים תשומת לב לאסוציאציות הנקשרות למין, אשר יכולות להפוך לשליליות או לבלתי נוחות באופן כזה או אחר אולי משום שהפנמנו דימויים של התקשרות הפוגעים בדימוי הגוף שלנו, אולי משום שנפגענו או הושפלנו במפגשים מיניים בעבר, אולי שחונכנו להתבייש בתשוקות המיניות שלנו ועוד...

 מכאן שמין הופך להיות בעייתי ובלתי מספק, במקום להיות מהנה ומקור חיים.

בשיטת תטא הילינג אנחנו מזהים את האמונות והחסימות שמונעות מאיתנו להיות מאושרים בזוגיות שלנו ואנחנו מצליחים להבין מה קורה באמת.
כך, יותר קל לנו להגיע לכדי פתרון.

השיטה מטפלת בהמון רבדים וביניהם גם ברובד הרגשי, רובד שלעיתים מונע מאתנו להגיע לשקט הזוגי שלנו, למאווים המיניים שלנו ולכל מה שחפצה ליבנו בזוגיות ובאינטימיות שלנו. ישנם אנשים שקשה להם לחוות רגשות מסוימים וייתכן שזה מגיע מטראומת ילדות או שהם פשוט "איבדו" רגשות אלו במהלך חייהם. בעזרת שיטת תטא הילינג, אני מטפלת בצורך לחוות מחדש תחושות רגשיות כמו היכולת להיות נאהב, היכולת לאהוב והיכולת להרגיש כל רגש שלא חווינו עד כה או שאיננו מכירים.

בדרך טיפול זו אני עוזרת בניקוי תפיסות מקבעות וחוסמות הטבועות בכם ומשפיעות על כל נושא המיניות, לרבות על קיום יחסי מין מרמת היסוד וכן בניקוי כל התפיסות והאמונות שנרכשו שלא במודע, מהתקשורת, מהחברה, מהתרבות, מהקהילה ומהדת ומכל מקום שרק אפשר לשאוב מידע.

לצורך ההמחשה:

ישנן נשים שלעולם לא חוו את ההרגשה העוצמתית של האורגזמה וייתכן שתת המודע שלהם אחסן אמונות, מחשבות וכל דבר המונע מהן לחוות את החוויה המדהימה הזו.  לדוגמא: האמונה שמין הוא מפחיד ומסוכן או האמונה שאיבר המין שלנו הוא איבר מלוכלך, מגעיל וכדומה. לכל אלו ועוד יש השפעה ניכרת על החוויה המינית והשיא המיני שלנו, האורגזמה. נכון, קשה לתאר, עד כמה אמונה יכולה להרוס חיים.

שיטת התטא הילינג מטפלת בניקוי חסמים בכדי לאפשר קיום יחסים מיניים בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין בני זוגנו.

בשיטת תטא הילינג אנחנו עובדים המון גם על רגש. לכן בעזרת שיטה זו, משתחררים רגשות שלילים שעלולים למנוע מהזוגיות שלנו מלהתקיים בהרמוניה. לדוגמא: כעס, טינה ואשמה ידועים כמשפיעים בן היתר על גופנו הפיזי ויש להם השלכות הרסניות על היחסים.
דוגמא נוספת: כשצד אחד פגוע לאחר בגידה כך שגם אם החליט לתת צ'אנס לאחר, עדיין אינו מצליח לעשות זאת ב- 100%, היות ופשוט קשה לו לשכוח ולסלוח, שאגב זה טבעי מאד.
בשיטת תטא הילינג, ניתן לשנות רגשות שלילים לחיובים ובכך להשפיע לטובה על המערכת הזוגית!

בזכות שיטת תטא הילינג ניתן להגיע ליחסים הרמוניים עם בני\בנות הזוג שלנו וגם עם הסביבה

שיטת תטא הילינג הינה המקפצה שלכם לחוויה מינית מתגמלת ומספקת וכמובן גם לזוגיות מאושרת.
בעזרתה תוכלו ליצור בקלות את המציאות שתמיד חלמתם עליה.

 

כמו שאני תמיד אומרת - הכוח לשנות הוא רק בידיים שלכם!


אם גם אתם מעוניינים לשדרג את חייכם הזוגיים והמיניים, מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ופשוט להגיע לטיפול בתטא הילינג. 
איך תטא הילינג עוזר בייעוץ מיני וזוגי?
logo בניית אתרים