מאמרים בנושא ייעוץ מיני


מה את צריכה לדעת בכדי לשמור על בריאות הנרתיק וממה כדאי לך להימנע
האם פיפי אחרי סקס מונע דלקת וגינאלית או שזה מיתוס? בואו נדבר על זה
ישנן שתי הפרעות לכאבים ביחסי מין כשלאחת קוראים: "ווסטיבוליטיס" כאב בקיום יחסי מין, וישנה ההפרעה שנקראת: "וגיניזמוס, הנקראת גם עווית הנרתיק, ועליה נדבר במאמר זה.
את נמנעת ממגעים פיזיים שעלולים להוביל לסקס? את חושבת שיחסי מין כואבים או כל מחשבה על סקס גורמת לך לרתיעה והתכווצות גופנית? את לא מעלה בדעתך ליזום וסקס זה לא האירוע שמעיף לך את הפוני? יקירתי, ייתכן שיש לך פחד מסקס!
גומר מהר מכפי שרצית לגמור? מרגיש שאתה מאכזב את עצמך ואת בת זוגתך, ונמאס לך? אספר לך סוד... אתה לא לבד! מחקרים מוכיחים ש 20% ל 40% מהגברים סובלים מזה. יש לי עוד סוד עסיסי בשבילך... זה ניתן לריפוי.
ניתן לקרוא את המאמר באתר ההכרויות ladies - first בין המצליחים והמובילים בארץ
מרגישים שאתם נשלטים על ידי דחף בלתי פוסק? מרגישים חרטה, דיכאון או אשמה לאחר מכן? האם ברדיפה אחרי מין, אתם מגלים חוסר אכפתיות כלפי עצמכם או כלפי משפחתכם? האם בשביל מין אתם מפסידים זמן עבודה יקר? אם כן, כדאי לעצור שנייה ולבדוק מה קורה פה.
החושים שלנו משחקים תפקיד חשוב בחיים שלנו מאחר והם הקלטים השולטים על איך שהמוח שלנו מגיב. אחד הדברים שמערכת העצבים שלנו עושה היא העברת אותות ופקודות, תוך מסלול עצבי לכדי כל פעולה שלנו, ומן הסתם גם על הפעולות מיניות שלנו.
מאמר שנכתב על ידי פורסם בפורטל "תינוק ישראלי". זהו מגזין אינטרנטי המעדכן כתבות מומחים . אתר האמהות הכי ידידותי שיש
נשארת איתי לחלק ב', איזה יופי! אני מבינה שהתשוקה המינית קיימת בתוכך, ומשתוקקת לצאת החוצה גם בתקופה הזו. כאן אעזור לך לממש את התשוקה הטבעית שלך, תכל'ס כמו שאומרים!
ביצת אהבה היא אבן עונג העשויה מקריסטל, ומיועדת לתרגול אינטימי נשי, באימון שליטה על שרירי נרתיק האישה. היא מוצגת בכל מיני שמות כמו אבן יוני, אבן ירקן, אבן האהבה, ביצת אהבה, ביצים סיניות מאבן טבעית. אני נוהגת לקרוא לסט הקריסטלים שלי "אבני עונג" כי הן פותחות עבורנו צוהר לחיבור נשי טבעי ולעונג צרוף.
טואול - בניית אתרים