מאמרים בנושא ייעוץ מיני


שפיכה מהירה - כל מה שאתה צריך לדעת


לכל גבר מבחינה מינית יש רצון לשלוט בשפיכה שלו, ואלו הסובלים משפיכה מהירה לא שולטים בזה כלל. זה בדיוק כמו לנער בקבוק סודה ובמהירות לפתוח אותו. נראה לך שתצליח להשתלט על התפרצות הגזים? ברור שלא! הכל יעוף לכל עבר, אין לך שליטה על זה בכלל. השפיכה המהירה שמה קץ לחוויה המינית שלו, ואתה לא מעוניין לוותר על העונג שלך, נכון?


כשמגיעים אלי זוג או בחור רווק, ומתברר שהבעיה היא שליטה בשפיכה, אני מרגישה עונג בלתי מבוטל מהמחשבה שבזמן קצר, האנשים הללו ייהנו מיחסי מין מספקים ומתגמלים, שלא ידעו קודם.
זה הרי ברור לכולנו, ששפיכה מהירה אינה מטיבה עם מערכות יחסים זוגיות, בפרט שהאישה נהנית מיחסי מין וגינאלים ממושכים, ולא מוכנה לוותר על זה.

איך תדע שיש לך שפיכה מהירה?

שפיכה מהירה זה ליקוי בשלב האורגזמה, של תהליך התגובה המינית אצל גבר. רפלקס מיני שנבדל מרפלקס הזיקפה ורפלקס התשוקה המינית.
ישנם שיגידו שההגדרה לשפיכה מוקדמת (=שפיכה מהירה), זה אם הגבר מחזיק פחות מדקה לאחר החדירה לנרתיק. יהיו כאלה שיגידו פחות מדקה וחצי, או שתי דקות. קיים מצב ממש חמור מזה, אפילו בלי לציין זאת, כשמגיעים לשפיכה מוקדמת, עוד בדרכו לפתח מערת הקסמים והרטוב של בת הזוג, בלי להגיע לחדירה בכלל.
מאסטרס וג'ונסון, חלוצי המיניות הדגישו את החשיבות של קיום יחסי מין בין בני זוג. הם הציעו שכל גבר יחשב כסובל מפליטה מוקדמת, כאשר הוא מגיע לאורגזמה לפני בת זוגתו, יותר ב 50% מהמקרים הזוגיים שלהם.
בהגדרה זו קיימת בעיתיות חמורה ולמה?
 כי ידוע שכ 80% מהנשים כיום, גומרות מגירוי ישיר על הדגדגן, ופחות מסוגלות להגיע לאורגזמה נרתיקית ומהר. לרוב בזמן קיום יחסי מין, לאישה לוקח יותר זמן מאחר והדגדגן מקבל פחות גירוי. 
אל תשכח, שפתח הנרתיק הוא בחלק התחתון לכוון הישבן,  ואילו הדגדגן נמצא למעלה. הם רחוקים זה מזה, כמובן שישנם תנוחות, שבהם הדגדגן כן מקבל יחס הולם, כמו למשל: תנוחת הרכיבה.
בקיצור, אני לא מקבלת את ההגדרה שלהם.

אין צורך להילחץ משפיכה מהירה - זה רפלקס שניתן ללמוד אותו

תהליכים ביולוגים אחרים כמו קצב דופק, לחץ דם או עיכול, פועלים באופן אוטונומי. שפיכה לעומת זאת, דומה למספר פעילויות אחרות כמו הליכה, דיבור ומתן שתן שאותם ניתן ללמוד.
אף אחד לא נולד נייד, גמול מחיתולים, דובר עברית רהוטה או מאהב מהסרטים. במשך חיינו אנחנו רוכשים שליטה על כמה פונקציות, משכללים אותם, על בסיס ניסיונות וטעויות, והפונקציה לשליטה, היא אחת מהם.
נכון שבילדותך, הוריך לימדו אותך לשלוט ברצון להטיל את מימיך? נכון שלמדת להרגיש מתי אתה צריך להתפנות? כך למדת לשלוט על צרכי השתן שלך. אף אחד לא לימד אותך לשלוט על השפיכה המינית שלך, ולכן זה בסדר ונורמאלי, שאתה לא יודע לעשות את זה לבד. ישנם כאלה שמצליחים ללמוד לבד, וישנם שלא.  מדובר בליקוי למידה מינית, ותמיד ניתן ללמוד מגורם חיצוני מקצועי. העיקר שיש לך סיכוי להצליח.

 אז לאחר כל ההגדרות, ההגדרה המומלצת לשפיכה מהירה, על פי התאחדות הפסיכיאטרים האמריקנית, ועל ידי ארגון הבריאות העולמי:

  "אם אתה מגיע לאורגזמה בלתי רצונית לפני שהתכוונת לכך, אתה סובל משפיכה מוקדמת".

הרשה לי לבשר לך את הבשורות הטובות:
היום ניתן לרפא ביותר מ 90% מקרי שפיכה מוקדמת ולהגביר את הסיכוי שלך ליהנות ולחוות יותר.

שים לב!
כשאתה מרגיש שאתה מתחיל לאבד את השליטה בשפיכה, פנה לרופא לבדיקות פיזיולוגיות.
במידה והבדיקות נמצאו תקינות, אתה מוזמן להגיע אלי.


חשוב שתזכור,
ש 99% מהמקרים נובעים מסיבות פסיכולוגיות טהורות. ייתכן שאתה מתרגש יתר על המידה, חרד מדי, מרגיש תחושת אשמה, מתמקד בתחושות שליליות ומתנתק מתחושות ארוטיות. קרוב לוודאי שאתה גומר מהר מאז הפעם הראשונה שקיימת יחסי מין ובניגוד לאחרים שפיתחו שליטה, אתה חוזר שוב ושוב על הטעויות וכעת אתה תקוע עם הרגל של שנים. ייתכן שזה נובע מאיזושהי טראומה אישית שהשפיעה וכמובן יכולות להיות עוד מלא סיבות.

יש לך הזדמנות להיפטר משפיכה מהירה וללמוד לשלוט על הפליטה.
אם אתה מעוניין בשינוי עמוק ומהיר, אתה מוזמן להתקשר כבר עכשיו ולקבל את חייך המיניים במתנה.

מוזמן להיכנס לחוות דעת של אחד ממטופלי - הצלחה תוך שישה מפגשים  - לחץ כאן 

(כמובן שזה אינדיבידואלי ומשתנה בין מקרה למקרה ומאד תלוי בחריצות ומסירות לתהליך)

 

שפיכה מהירה - כל מה שאתה צריך לדעת
logo בניית אתרים