מאמרים בנושא ייעוץ מיני


מה הכוונה לביצת אהבה ולמה כדאי להכניס אותה לוואגינה שלך?


ביצת אהבה היא אבן קריסטל, המיועדת לתרגול אינטימי נשי, באימון שליטה על שרירי נרתיק האישה.

היא מוצגת בכל מיני שמות כמו אבן יוני, אבן ירקן, אבן האהבה, ביצים סיניות מאבן טבעית.  אני נוהגת לקרוא לסט הקריסטלים שלי "קריסטלי עונג"  כי הם פותחים עבורנו צוהר לחיבור נשי טבעי ולעונג צרוף.

אני אישית מאוהבת בקריסטלים, כמעוררים אנרגטית, מנקים ומרפאים אנרגטית את הנפש.
אני מאמינה שכל אישה יכולה לחוות אורגזמה נרתיקית, ואם אפשר לחוות את התהליך בתוספת אנרגטית מרפא אז למה לא?


מהיכן ביצת האהבה התגלגלה אלינו?  ( ביצת יוני , ביצים סיניות ) 


תרגול עם אבן הג'ייד המסתורית מגיעה מהמסורת הטאואיסטית של סין העתיקה, והיא נהוגה כבר למעלה מ 5000 שנה.

הטאואיזם הינה מסורת מיסטית ורוחנית, ובעלת שורשים עוד הרבה לפני הספירה. באבן קריסטל ג'ייד השתמשו הקיסריות הסיניות לתרגול רצפת האגן.
תרגול זה מיועד למען רווחה מינית ונשית, ונחשב לאמנות הגברת אנרגיה מינית, ללימוד שליטה באורגזמות והפשטתן לכל הגוף.

כיום אבן מיסטית מקריסטל עושה קאמבק רדיקלי כחלק בלתי נפרד ממשטרי הבריאות של הנשים. בעידן המודרני, פיתוח תרגול עם קריסטלי עונג יכול להיות חוויה משחררת ומעצימה מאוד מכיוון שהיא מציעה לנשים דרך לרפא את עצמן באהבה, מודעות ותודעה.

לרבות השנים, תרגול שרירי רצפת האגן, זכה להיות חלק בלתי נפרד מתורות שונות שנלמדו עד כה כבעל תועלת רפואית, ובנוסף לכך נמצא כאוצר לעונג הטמון בו.

התרגול הינו ובאמצעות תרגילי כיווץ והרפיה של שרירי הנרתיק, סביב קריסטלי עונג שמיועדים לתרגול ואגינלי, שמגיעים בגדלים שונים, לתרגול הדרגתי. כמו בכל ספורט, כשאת עובדת על שרירים, את יוצרת התנגדות ובכך מתאמנת על הארכתו וקיצורו ועל יכולת השליטה וההרפיה שלו.

איך אבני עונג מקריסטל יכולים לעזור למיניות הנשית שלך?


הרשי לי לחלוק איתך שלוש יתרונות מרכזיים לתרגול עם אבני עונג מקריסטל (ביצת יוני \ ביצים סיניות מאבנים \ yoni egg)

1. עונג נשי

מסייע יותר לחוויה אורגזמית, ולא רק מהדגדגן אלא גם מסקס ווגינאלי.


כשמדובר באורגזמה נשית, המידע שאנו מקבלות מכוון בדרך כלל לכיוון הדגדגן. זה נכון, שגירוי דגדגן מרגיש מדהים ולדגדגן יש 8000 עצבים והוא מרטיט חושים, עם זאת זה רק קצה הקרחון כשמדובר בהנאה נשית. גירוי דגדגני הוא לא רק  במגע איברי המין החיצוני. אפשר לעורר גם הנאה פנימית.

 

בינינו.. רק שתדעי, כשדגדגן מומרץ על ידי ויברטורים, התחישה שלו עלולה להתקהות, מה שמשאיר אותך עם האופציה להשקיע גם בנקודות עונג אחרות, בין שהן פנימיות או פשוט במרחבים אחרים בגוף. זו הסיבה שאימון פנימי עם אבני עונג קריסטלים הוא הפתרון מושלם.

 

על ידי תרגול באבני עונג מקריסטל טבעי, את בעצם מעוררת ומחדדת את רגישות הכניסה לנרתיק, את דופנותיה ואת נקודות העונג הפנימיות שלך כמו נקודת G, A , O.  מה שקורה במהלך התרגול, זה ששערי העונג נפתחים בעקבות עליית זרימת דם ועליית טונוס השרירים.
הנרתיק (=וואגינה) שלך ייהפך לרגיש יותר, וכך הסקס וההנאה העצמית והזוגית שלך, תהיה אורגזמית יותר.

2. ריפוי אנרגיה מינית

כיועצת מינית וזוגית ומטפלת בשיטה NLP המתמחה בטיפול טראומה בשיטה, מגיעות אלי  נשים שמרגישות אי נוחות בקיום יחסי מין. זה פוגע באנרגיה החיים האישית, במערכת היחסים הזוגית ועוד.. תאמיני לי שאני יודעת כמה לא נעים זה יכול להיות.
יש כל מיני ומיני מצבים לא נעימים בקיום יחסי מין, ממצב של יובש ועד כאב ופחד מקיום יחסי מין.
ישנם נשים שחוששות אפילו להכניס טמפון, סובלות מכאבי מחזור וכאבים בקיום יחסי מין. כמובן שקושי מיני משפיע על ההווי הנשי שלך, על ההורמונים, על מצב העור, הווסת ואפילו משפיע על פוריותך. אני בכל פעם פוגשת את הקשר האנרגטי והעמוק בין רגש – נפש – גוף.

ישנם המון סיבות לכך ומאתגר להצביע רק על אחת. כמו למשל: תזונה, גורמים סביבתיים, בריאות לא מטיבה, גנטיקה, מערכת יחסים לקויה, וטראומות.
בעניין טראומות, אני לא מתכוונת רק לטראומות מיניות אלא כל חוויה שיצרה בתוכנו רגשות שליליים.  מה שנוגע בנו זה עניין הרגש. איך הרגשת כשזה קרה.

לצערי הרב, זהו נושא רגיש שלא תמיד הרפואה מתייחסת אליו. לא כל הגניקולוגים ישאלו אותך בנוגע לחוויות טראומתיות שעברת, היסטוריה אישית וכן הלאה. הרבה פעמים אני רואה קשר ישיר בין סימפטום גופני למצב רגשי.

ושוב, כשאני מדברת על טראומה, אני לא מתכוונת רק לטראומה קשה כמו אונס, התעללות מינית, אלימות מינית במשפחה, טראומת לידה או כל ניתוח פולשני באזור ווגינלי כזה או אחר.
יכול להיות שטראומה תיווצר מחוויה לא נעימה רכה במיניות כמו: קיום יחסי מין בשכרות ללא הכרה וללא הסכמה, דחיפת טמפון כשהאזור הנרתיקי שלך היה יבש וזה קצת כאב, מישהו התחכך בך בבר ונגע באיבר המין שלך או בישבן ועוד.

מופעים וסיטואציות שכאלו עלולים לגרום לניתוק רגשי עם הוואגינה, קושי בביטוי מיני וקושי לחוות אורגזמה ושחרור.
אני אישית מאמינה בשיטת הטיפול NLP לטיפול בטראומה כתהליך ראשוני. 

בנוסף לכך,  ככזו שמחוברת לעולם המיניות ועולם הקריסטלים, הרשי לי לבשר לך, שבאמצעות תרגול נכון ומדיטציות תואמות לתרגול, את עשויה לעזור באופן עצמאי בריפוי האישי שלך על ידי העלאת אנרגיה מינית עם קריסטלי עונג ולחוש באנרגיה נפלאה שהכי מגיע לך לחוות.


להתחבר לאיבר המין, להרגיש אותה, לחוות את התחושה אחרת, זוהי דרך נפלאה להתעלות על חוויה בעבר שלא הייתה נעימה.


כמובן שאם את חשה פחד להכניס את הקריסטל לנרתיק, אני ממליצה לעבור תהליך אישי עם מטפלת מומחית בנושא הזה או שפשוט תתחילי עם קריסטל העונג הקטן ביותר, למרות שהא מיועד למתקדמות. גודל קטן יותר עשוי להפחית את החשש שלך. 

3. חיבור – להתחבר לעצמך מחדש


מעבר להנאה ולחיטוב רצפת האגן שלך, התרגול עם אבני עונג טבעיים הוא רב עוצמתי במסע שלך להכיר את עצמך, לחקירה מינית ואישית, לקבלה עצמית ואהבה עצמית כמו שמגיע לך.
העוצמה שלך מתחילה מהמקום שבו את מחוברת לעצמך יותר. ברגע שתתחברי לעצמך, תוכלי להתחבר לצד השני.

כשתכירי את עצמך יותר, את המיניות שלך, את גופך, את התגובות המיניות שלך, את עוצמת הסיכוך הנרתיקי שלך, את תרגישי בטוחה יותר, ומה שבטוח שתוכלי להוביל את בן\ת זוגך\תך ולכוון לעונג הצרוף שלך. החיבור האישי נשי יאפשר לך חיוניות ויצירתיות בדיוק כמו שאת רוצה.
כשתרגישי בטוחה יותר, תרשי לעצמך לפתוח יותר את הלב, מה שיוביל למערכת יחסים מספקת הן ברמה הפיזית, הרגשית ואפילו ברמה הרוחנית, וכך תחווי  חיים מיניים מאושרים יותר.

ורגע רגע.... בואי נדבר גם על החוויה האנרגטית עם אבן קריסטל...

בחירת הקריסטל הוא החלק הכי כייפי, כי זו עוד תוספת נפלאה להתחבר למי שאת.
אבני עונג מלאות בחן, מגוונות ואקזוטיות מאד לריפוי מאבן הג'ייד, רוז קוורץ, רודונייט, ג'ייד נפרייט ועוד...
ממליצה להתחיל עם קריסטל שאת הכי מתחברת לסגולותיו. אפשר תמיד להתחיל עם קריסטל מסוים ולהמשיך לאחר תרגול, עם קריסטלים אחרים, ובכל פעם להתחבר ולהוסיף אנרגיה אחרת להעצמה.
מאחר ולקריסטל עונג עוצמות אנרגיה וריפוי משלו, כבר בתרגול תרגישי את הניקוי האנרגטי שהוא מקנה. הוא יסיר ממך אנרגיות שליליות, כבדות, עצורות, ויאפשר לך את הניקוי המושלם.
רק שתדעי, שקריסטל עושה עבודתו נאמנה כשהוא מונח ישירות על גוף האדם.


יופיין והשפעתן האנרגטי של הקריסטלים הם מהמתנות שהטבע העניק לנו.
הקריסטלים משפיעים על סביבתם מעצם היותם והיווצרותם.


עם טיפול וטיפוח, את בעצם משקיעה על יהלום חייך.
בחירת קריסטל עונג שמתאים לך, יתבסס על רגשות ואיכויות של הקריסטל ולכן ההחלטה שלך.

 

אז לאחר שעברנו בגדול על יתרונות ביצת אהבה טבעית, אמנה במה היא יכולה לעזור לך:

  1.  יותר שליטה על שרירי רצפת האגן שלך בהתמקדות על שרירי הנרתיק-
     כששרירי הנרתיק (הוואגינה) שלך חזקים, יש לך השפעה  להגברת הנאה בקיום יחסי מין
     תוך חידוד הרגישות הנרתיקית וסיוע בהזרמת דם לאיבר המין.
  2.   יותר שליטה על שרירי רצפת האגן שלך מאפשרת לך יותר שליטה  ומניעה מדליפת שתן בזמן של שיעול או צחוק.
  3.  העצמה והעלאת הנאה מינית תוך תרגול – היכולת לחוש יותר עונג בחלקים שונים של הגוף.
  4.  העלאת אנרגיה מינית בגוף – לאבן קריסטל יכולות ריפוי אנרגטיות מופלאות תוך קרבה לאזור הגופני. הריפוי האנרגטי נעשה על ידי הדהוד המינרלים המצויים בקריסטל למינרלים המצויים בגוף.  ( חשוב לציין, שקריסטל אינו תחליף לטיפול קונבנציונלי\ קוגניטיבי אלא פשוט תוספת נפלאה).
  5. יותר חיבור מיני לעצמך תוך העמקת האינטימיות הנשית שלך עם עצמך.
 אסיים במשפט שאני מאד אוהבת ומאמינה בו:  

כשאת טבעית ומשוחררת את הכי סקסית בעולם.

 
 *** קריסטל עונג אינו מהווה תחליף לתרופה או לטיפול רפואי במידת הצורך, פיזי, מנטלי או נפשי
אלא תוספת מבורכת שביכולתו להעצים ללוות ולתמוך דרכי ריפוי קונבנציונליים אך אינו מחליף אותם**

ביצים סיניות
טואול - בניית אתרים