מאמרים בנושא ייעוץ זוגי


ייעוץ זוגי במרכז

להחזיר את התשוקה למרכז החיים

מהי תשוקה ומה חשיבותה במערכת הזוגית? האם היעדר תשוקה מסמל את סופה הקרב של הזוגיות, או שמדובר בנורת אזהרה שמזכירה לכם לעורר מחדש את הריגוש?

התשוקה המינית היא מנגנון פנימי טבעי שקיים בנשים וגברים כאחד הגורם לבני זוג להימשך זה לזה. במילים אחרות, ניתן להגדיר את התשוקה כאנרגיה מינית המופיעה כבר בתחילתו של הקשר כאשר האתגר הקיים במערכות יחסים מונוגמיות הוא לשמר אותה לאורך הזמן. יחד עם זאת היעדר התשוקה אינו בהכרח מסמל על קיצו הקרב של הקשר מכיוון שלפני שמוותרים, ישנו צעד אחד שכדאי לעשות במשותף והוא לקבל ייעוץ זוגי, שיוביל אתכם לקשר הזוגי האולטימטיבי, בו אתם חושקים.

כל התחלה היא מעין צעד אל עבר עתיד שהוא בגדר הלא נודע, מה שמוביל לתחושה של פחד המלווה בריגוש גדול, תחושה, המאפיינת גם את תחילתו של קשר זוגי. רובכם וודאי זוכרים את הפעם הראשונה בה הצטלבו דרכיכם עם בני הזוג שלכם ועיניכם נפגשו, את המגע החטוף הראשוני שגרם לעור להתברווז ואת הרצון לבלות ביחד בכל רגע נתון. תחילתו של קשר ברוב הפעמים מלווה בריגוש גדול, באנרגיה מינית חזקה וברצון תמידי לבלות זמן אחד עם השני. 

עניין של זמן


בשלבים הראשונים של הזוגיות אנו נוהגים כמעין עיוורים לאור יום, נרגשים מכל מילה ומכל מבט והעולם שמסביבנו לובש צבעים עזים. אך מה קורה כשהזמן חולף והתשוקה הראשונית מפנה מקום להיכרות לעיתים מעמיקה, לעיתים מעמיקה פחות, בה עוד רבדים נחשפים ואנו מוצאים כי המשקפיים הוורודים דרכן הבטנו על העולם עד עתה, החלו לשנות את הצבעים?

היעדר תשוקה בזוגיות

 
זוגות רבים יעידו כי גורם הזמן לא פעם משחק תפקיד משמעותי בזוגיות שלהם ומשפיע על התשוקה המינית שלהם. תוסיפו לכך את שגרת היום העמוסה, את הטיפול בילדים ועוד מיני חסמים שאנו אוספים בשולי הדרך, והרי לכם שילוב מנצח של היעדר ריגוש וחוסר תשוקה, המשפיעים על הזוגיות באופן ישיר ומובילים להיעדר אנרגיה מינית. מיותר לציין כי אנרגיה מינית היא תנאי בסיס לזוגיות מצליחה מכיוון שהיא זו המעוררת את הרצון לקיים יחסים אישיים. 
זוגות רבים שמגיעים למצב של היעדר אנרגיה מינית, אינם יודעים כיצד לצאת מהלופ אליו נקלעו ולהחזיר את הריגוש לחייהם. יחד עם זאת הם מבינים שהריגושים הנם חלק אינטגרלי מהחיים בכלל
ומכל מערכת יחסים בפרט והם מעוניינים לשמר אותם ולנסות לחזור למצב הקודם. 

לא צריך להתבייש!


רבים המקרים בהם קשר שאין בו תשוקה אך יש בו חברות עמוקה עדיף על קשרים שיש בהם תשוקה עזה אך החברות אינה בת קיימה – וזאת מכיוון שתשוקה אפשר להחזיר ליחסים בעוד שחברות אי אפשר לזייף.
ככלל אין זה מומלץ לנקוט בטקטיקה של זיופים מכיוון שלא היינו רוצים לאחל לעצמנו לחיות חיים ללא תשוקה, ולכן לא מומלץ להתפשר על קיומה של אנרגיה מינית בזוגיות אלא לתקן את מה שדרוש כדי להשיג לעצמכם את כל החבילה. 

חשיבותה של תשוקה לזוגיות


רבות הפעמים בהן החיבור בין בני הזוג אינו תואם את הציפיות המיניות, ונוצרת מעין תחושה של אי נעימות להעלות את הנושא. במידה והזוגיות שלכם חסרה את הריגוש הרצוי, מוטב כי תפנו לייעוץ זוגי בהקדם, על מנת לקבל את ההכוונה הנדרשת, ובעזרתה תוכלו להחזיר את הריגוש לחיים, ולחוות אנרגיה חיונית ומינית.

כתושבי מרכז הארץ, תשמחו לגלות כי ביכולתכם לפנות לייעוץ זוגי במרכז ולעשות את הצעד הראשון בהחזרת הריגוש ליחסים – עוד היום!
ייעוץ זוגי במרכז – להחזיר את התשוקה למרכז החיים
לקיומה של תשוקה במערכת זוגית ישנה חשיבות רבה ויש לה קשר ישיר להחזרת הריגוש לחיים.

גם אתם מעוניינים להחזיר את התשוקה לחייכם באופן מידי?

מלאו את פרטיכם, לקביעת פגישה וקבלת ייעוץ זוגי מיני,  ועלו מחדש על המסלול אל חיים מרגשים וסוערים. 

ייעוץ זוגי במרכז
logo בניית אתרים