מאמרים בנושא ייעוץ זוגי


איזה כיף שיש לנו את ט"ו באב

זה קורה לכולם. השנים עוברות, הנפש כבר לא צוהלת באותה המידה עם כל מבט, אנו פחות בטוחים לגבי עצמנו, הריגושים מפנים את מקומם למחויבות ואחריות, הספונטניות חולפת מן העולם והשגרה כמו שגרה – היא עושה את שלה. כשכל הפרמטרים הללו קיימים, והזוגיות אינה נמצאת במיטבה, רבים נוטים להפסיד את אחד האספקטים המהנים ביותר של הזוגיות.

עכשיו כשט"ו באב מתקרב אלינו, זה הזמן לקבל את הכלים שיאפשרו לכם לנצל את האנרגיה המיוחדת שקיימת באוויר לחיזוק הקשר הזוגי.

נחזור קצת אחורה להיסטוריה של ט"ו באב

חז"ל מתייחסים אל ט"ו באב כאל יום בעל אנרגיה מקרבת ואם נצטט את מילותיהם בדיוק - "לא היו ימים טובים לישראל כחמישה עשר באב וכיום הכיפורים" (תענית ד' ז'). אם נשים לב אל הפעמים בהם התאריך ט"ו באב מאוזכר במקרא נגלה שמדובר ביום של ריבוי אהבה, מחילה וחיזוק הקשרים בין בני האדם לבין עצמם ובין בני האדם לאלוהים. ואם זו האנרגיה ששולטת סביב, זה רק מתבקש שנקדיש את היום הזה כדי לחזק את הקשר הזוגי, להתחבר לאנרגיה הטהורה, ליצור את האווירה הנכונה ולנצל את היום המיוחד כדי לחדש את האינטימיות והריגוש.

ערב סוחף וחושני – המתכון לזוגיות בריאה

ט"ו באב הוא היום המושלם להשאיר לרגע את ספת הטיפולים מאחור ולקחת את הטיפים שקיבלתם ביעוץ זוגי שלב אחד קדימה. כדי לעשות זאת, אינכם צריכים להשקיע הון עתק על מסעדה מפוארת.

אתם יכולים לארגן לכם ארוחת ערב אינטימית על חוף הים, בשקט ובשלווה, לפרוש שמיכה על החול, לפזר נרות מסביב, להזמין את האוכל שאתם הכי אוהבים... אפשר גם לבחור דווקא במאכלים חושניים כמו סושי ולפתוח בקבוק יין טוב, לארגן מוזיקה מרגיעה ברקע ופשוט להתחבר אל הרגע ואל האנרגיה של ט"ו באב. נצלו את האנרגיה החיובית של ט"ו באב כדי לשתף אחד את השני בחוויות מהחיים, לשקוט ביחד, לנשום אוויר צלול להביט עמוק בעיניים וגם קצת לעורר את החשק המיני. אפשר לעשות שחייה לילית ביחד, להשתחרר עם המים החמימים ולבסוף להמשיך את הערב האינטימי בחוויה סוערת וחושנית. נצלו את הרגע!ט"ו באב הוא אכן יום מיוחד במינו. אני כאן בכדי להפוך עבורכם עוד הרבה ערבים לחווייתיים, אינטימיים ומרגשים לא פחות.

 לקביעת פגישה - מוריה לאמעי יעוץ זוגי ומיני ומחנכת למיניות בריאה
  052-5725720  072-2301337 

איזה כיף שיש לנו את טו באב
logo בניית אתרים